Platforma wibracyjna POWER PLATE MOVE (red)

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Power Plate
 • Dostępność: Produkt na zamówienie
  Czas realizacji: Do 21 dni roboczych
 • szt.
 • 12 999,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue

Platforma wibracyjna POWER PLATE MOVE (red)

 

Produkt na zamówienie. Orientacyjny czas realizacji zamówienia do 21 dni.

 

POWER PLATE - JAK TO DZIAŁA ?
Technologia została pierwotnie opracowana dla astronautów w kosmosie. Jest wykorzystywany przez astronautów od lat 70. XX wieku do przeciwdziałania utracie mięśni i kości z powodu nieważkości w przestrzeni kosmicznej. Teraz możesz znaleźć z nami technologię wibracji Power Plate. Zasadniczo Power Plate działa dla Ciebie. Wyposażone w dwa silniki o wysokiej wydajności generowane są mechaniczne, przyjemne, wielowymiarowe wibracje. Wywołują one do 2400 skurczów mięśni w ciągu minuty, prawie 100% włókien mięśniowych jest trenowanych bez konieczności poruszania się. To ponad dwa razy więcej niż podczas normalnego, forsownego treningu. Ciało ludzkie ma naturalny odruch. Technologia Power Plate generuje wibracje wielowymiarowe i wyzwala odruch rozciągania mięśni, co prowadzi do aktywacji odruchu, a tym samym do silniejszej aktywacji wszystkich zaangażowanych mięśni. Ciało reaguje odruchowo na te pozytywne wibracje, które w szczególności aktywują głębokie mięśnie nóg, brzucha, ramion i pleców aż do ramienia. Nasze najnowsze urządzenia Power Plate oferują nawet wibracyjne pociągnięcia za pomocą linek które trzymamy w rękach, dzięki którym możesz upiększyć swoje ramiona i dekolt znacznie wydajniej. W przypadku urazów mięśni i pleców wibracje mogą wspierać proces gojenia i skracać czas regeneracji. Dzięki certyfikowanym medycznie urządzeniom Power Plate delikatnie, ale bardzo intensywnie trenujesz mięśnie głębokie, poprawiasz koordynację i mobilność i są one stosowane w wielu zabiegach, takichjak osteoporoza, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, dystrofia mięśniowa, ale także w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów.

SPORT
Power Plate jest popularny wśród wielu sportowców. Urządzenie to jest nieodzowną częścią treningu dla mistrzów świata w piłce nożnej i niezliczonych innych sportów, takich jak golf, narciarstwo i jazda na rowerze. Oprócz wzmocnienia mięśni bardzo popularne są programy relaksacyjne i powięziowe. Dlatego wielu fizjoterapeutów przysięga na technologię Power Plate.

PIĘKNO
Kto tego nie chce, ciasne ramiona, gładka skóra i naturalnie estetyczne ciało! Power Plate ® wspomaga krążenie krwi, co może prowadzić do pozytywnych zmian w karnacji. Jednocześnie budowanie mięśni zwiększa własne podstawowe tempo metabolizmu, co oznacza, że spalanych jest więcej kalorii. Przekonujący efekt kosmetyczny można osiągnąć w krótkim czasie za pomocą Power Plate w obszarze antycellulitowym i pośladkowym.

MEDYCYNA
Zdrowie i dobre samopoczucie w żadnym wypadku nie są kwestią wieku. Każda grupa wiekowa ma inne potrzeby. Właśnie z tym Power Power Research ma do czynienia od kilku lat i rozwija zarówno przyjazne dla stawów, certyfikowane leki urządzenia, jak i specjalne ćwiczenia mobilizujące, rozluźniające i wzmacniające. Możesz leczyć urazy, takie jak urazy więzadeł, korzystając z urządzenia w ramach opieki pooperacyjnej. Pacjenci ze stwardnieniem rozsianym lub chorobą Parkinsona używają Power Plate jako wsparcia, ale Power Plate jest również stosowany u pacjentów po udarze. Chcemy pomóc Ci poczuć się zdrowym, witalnym i młodym w każdym wieku.

TRADYCJA
Początki technologii wibracyjnej sięgają 1869 roku. W tym czasie wibracje były używane w USA do leczenia dolegliwości ramion i pleców. W 1960 r. Prof. Dr NRD Biermann z powodzeniem kontynuował tę metodę. Korzyści płynące z treningu wibracyjnego zostały również uznane i zastosowane przez Rosyjski Balet Państwowy w celu spełnienia wymagań idealnej linii ciała, dobrego odbicia i elastycznych mięśni. Od tego czasu technologia wibracji jest istotnym elementem szkolenia Akademii Petersburga dla Rosyjskiego Baletu i Moskiewskiej Państwowej Akademii Choreografii.

REKORD ŚWIATA
W latach 70 opracowano technologię wibracji do stosowania na międzynarodowych stacjach kosmicznych w celu przeciwdziałania utracie mięśni i kości z powodu nieważkości podczas dłuższych pobytów w kosmosie. Dzięki zastosowaniu technologii wibracji rosyjscy kosmonauci osiągnęli rekord : „Ponad 400 dni w przestrzeni kosmicznej”.

FIRMA POWER PLATE GMBH
Sascha Diefenhardt założył Power Plate GmbH w 2001 roku, a kilka lat później Philipp Kontzler dołączył jako współwłaściciel. Od tego czasu zarówno jako dyrektorzy zarządzający, jak i zarówno jako partnerzy bardzo skutecznie zarządzali firmą, a zatem są liderami w zakresie rozwoju, projektowania i zadowolenia klientów.

MARKA POWER PLATE
Power Plate na przestrzeni lat stał się nie tylko produktem, ale także innym urządzeniem treningowym lub terapeutycznym, ale także silną marką. Klienci doceniają i identyfikują się z wartościami i wizerunkiem marki: prestiż, innowacja, styl, jakość, wyłączność i skuteczność. Wartości i wizerunek Power Plate kształtują zarówno współczesna reklama, jak i niezliczona liczba ambasadorów. Media regularnie informują o korzystaniu z Power Plate z wybitnymi aktorami, modelami i zawodowymi sportowcami jako integralną częścią ich programu. Nie są to płatne referencje, ale prawdziwi fani Power Plate, którzy są przekonani o funkcjonalności i wizerunku marki Power Plate. Jennifer Lopez i Dwayne „The Rock” Johnson on the Power Plate dwie gwiazdy Hollywood, które naprawdę nadają się do gry w Baywatch lub na scenie.

ROZWÓJ
W szczególności w ciągu ostatnich kilku lat firma Power Plate przeszła ogromny proces rozwoju i uczyniła produkty jeszcze bardziej przyjaznymi dla klientów. Wszystkie nowe urządzenia Power Plate pro są nie tylko certyfikowane pod kątem medycyny, najnowsze serie urządzeń mają nawet ekrany dotykowe, zintegrowane filmy z ćwiczeniami oraz dynamiczne, wibrujące systemy kablowe do efektywnego treningu górnej części ciała. W ciągu ostatnich 10 lat przeszkolono i certyfikowano ponad 11500 trenerów osobistych Power Plate. Ponadto rozwój produktu przechodzi teraz na kolejny poziom digitalizacji. Szkolenie z zakresu platform wibracyjnych jest rozszerzane dla sektora medycznego i sportowego, a dział rozwoju wprowadził już pierwsze produkty ze stacją zasilającą.

PRESTIŻ
Marka Power Plate została uznana za jedną z nagród CoolBrands obok najlepszych marek, takich jak Aston Martin, Apple, Rolex i Ferrari. Nagroda została przyznana w Londynie jednemu z najbardziej wpływowych organów dla marek na świecie: „The Cool Brands Award”.

NAGRODY
Nagroda Bodylife jest przyznawana co roku poprzez badanie ponad 500 studiów handlowych w krajach niemieckojęzycznych. Tutaj są sprawdzane różne kryteria, a na końcu są różni zwycięzcy w różnych kategoriach. Od wielu lat Power Plate jest jednym z pierwszych miejsc w konkursie Bodylife Award i cały zespół Power Plate jest z tego bardzo dumny.

CERTYFIKATY
Od certyfikatów niemieckiego stowarzyszenia odnowy biologicznej, nagrody przeciwstarzeniowej ze Szwajcarii po urządzenia kosmetyczne roku na paryskich targach piękności, Power Plate otrzymał już wiele nagród. Certyfikacja medyczna (zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych): Jakość produktu i jakość u klienta jest najwyższym priorytetem dla Power Plate. Właśnie dlatego ten certyfikat medyczny jest jednym ze szczególnie wysokich standardów, które firma przyjmuje za pewnik w swoim rozumieniu jakości.

JAKA JEST KONCEPCJA POWER PLATE ? :
-Krótkie sesje terapeutyczne i treningowe
-Łatwa integracja z planem leczenia
-Zajmuje mało miejsca - zaledwie 3 m2
-Urządzenia zatwierdzone medycznie
-Szybki, skuteczny i dla wszystkich grup wiekowych

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NASZYCH KLIENTÓW :

JAK DZIAŁA POWER PLATE ?
Technologia Power Plate została precyzyjnie zaprojektowana w celu zastosowania naturalnej reakcji zwrotnej organizmu na wibracje. Wykorzystuje platformę wibracyjną, która porusza się 25 do 50 razy na sekundę, co skutkuje odpowiednią aktywacją mięśni. Wibracje są harmoniczne, które są bezpiecznymi, spójnymi i kontrolowanymi poziomami wibracji, poruszającymi się w trzech kierunkach (w górę iw dół, do przodu i do tyłu oraz z boku na bok).

CZY KORZYSTANIE Z POWER PLATE POMOŻE MI ZGUBIĆ MASĘ?
Znaczna utrata masy ciała jest często zgłaszana przez tych, którzy regularnie stosują Power Plate w połączeniu ze zdrową dietą kontrolowaną kalorycznie. Jednym z powodów tego jest zwiększenie przepływu limfatycznego i związane z tym usuwanie odpadów biologicznych i zatrzymanego płynu. Badania pokazują, że w połączeniu z aktywnym trybem życia Power Plate może mieć znaczący wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Może się to zdarzyć ze względu na wzrost metabolizmu zarówno podczas ćwiczeń, jak i po nich.

CZY MOGĘ UŻYWAĆ POWER PLATE BEZ WYKONYWANIA JAKICHKOLWIEK INNYCH ĆWICZEŃ?
Wiele osób korzystających z Power Plate bez innych ćwiczeń jest zadowolonych z rezultatów. Radzimy użytkownikom angażować się w jakąś formę ćwiczeń sercowo-naczyniowych. Ważne jest, aby pamiętać, że Power Plate może być używany w połączeniu z wieloma innymi formami treningu i sprzętem do ćwiczeń.

KTO MOŻE UŻYWAĆ POWER PLATE?
Radzimy wszystkim, aby skontaktowali się ze swoim lekarzem lub specjalistą przed użyciem Power Plate i zalecamy, aby nie rozpoczynać treningu bez uprzedniej zgody medycznej na ćwiczenia. Jeśli jesteś obecnie aktywny, dopuszczony do ćwiczeń i wykonujesz ćwiczenia związane z obciążeniem, takie jak trening siłowy lub jogging, prawdopodobnie będziesz dobrym kandydatem do treningu na POWER PLATE. Jednak każda osoba powinna zostać zbadana indywidualnie przez licencjonowanego lekarza. Podobnie jak w przypadku każdej formy ćwiczeń, jeśli podczas ćwiczeń na Power Plate poczujesz słabość, zawroty głowy lub mdłości, powinieneś natychmiast przerwać sesję. Skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą przed wznowieniem treningu.

CZY TRENING WIBRACYJNY JEST BEZPIECZNY?
Na świecie są dosłownie setki tysięcy użytkowników Power Plate, którzy ćwiczą na urządzeniu od wielu lat. Tak powszechne stosowanie bez zgłaszanych negatywnych skutków przez dłuższy czas świadczy o bezpieczeństwie treningu na Power Plate. Podobnie jak w przypadku każdej formy ćwiczeń, istnieją pewne wcześniej istniejące schorzenia, które mogą sprawić, że Power Plate będzie nieodpowiednią opcją.

W JAKI SPOSÓB POWER PLATE WYRÓZNIA SIĘ NA TLE INNYCH PLATFORM
DOSTEPNYCH NA RYNKU ?
Power Plate jest uważany za lidera na rynku, z ponad 15-letnim doświadczeniem w treningu wibracji całego ciała, produktach i usługach. Aby zapewnić, że nasze produkty oferują korzyści zdrowotne i fitnessowe dla szerokiej gamy użytkowników, zostały one opracowane przez nasz zespół badań i rozwoju produktu w oparciu o sprawdzone odkrycia naukowe dotyczące efektów określonych programów ćwiczeń wibracyjnych. POWER PLATE tworzy stymulację mechaniczną, która waha się od 25 Hz do 50 Hz, wybraną specjalnie dlatego, że jest poza zakresem rezonansu własnego ciała ludzkiego. Performance Health Systems jest jedyną wyspecjalizowaną firmą w swojej branży, która jest certyfikowanym producentem urządzeń medycznych.

CZY MOGĘ KORZYSTAĆ Z POWER PLATE KAŻDEGO DNIA?
Podobnie jak w przypadku większości form treningu, Power Plate spowoduje zmęczenie ciała. To zmęczenie stymuluje ciało do przystosowania się i rozwoju, ale zbyt duży trening powoduje nadmierne zmęczenie i nadmierny trening. Jako bardzo ogólny przewodnik sugerujemy dwa do trzech sesji treningowych tygodniowo, każda trwająca od 15 do 30 minut i pozostawiająca od 48 do 72 godzin na regenerację między sesjami.

CZY JEST UDOWODNIONE DZIAŁANIE POWER PLATE ?
Istnieją setki niezależnych, opublikowanych badań dotyczących różnych aspektów treningu wibracyjnego, z czego ponad 40 badań wykonano przy użyciu Power Plate, wszystkie przeprowadzone przez uniwersytety na całym świecie. Badania te są publikowane w bardzo szanowanych, międzynarodowych czasopismach akademickich, a niektóre z nich można przeczytać na stronie badawczej witryny

www.powerplate.com   

Poniżej przedstawiamy dla Państwa jakie możliwości treningowe daje platforma wibracyjna POWER PLATE

https://powerplate.com/pages/exercise 

 

Opis działania platformy POWER PLATE MOVE

Jak 50 wibracji na sekundę może odblokować wiele korzyści zdrowotnych? Power Plate wibruje do 50 razy na sekundę, wysyłając drobne wibracje przez twoje ciało. Te maleńkie mikrowibracje aktywują więcej mięśni, spalają więcej kalorii, poprawiają krążenie i wspomagają regenerację mięśni.Wibrująca powierzchnia Power Plate w rzeczywistości zmusza Twoje ciało nie tylko do walki z normalną grawitacją, ale także do walki z wibracjami. Niezależne badania wykazały, że trening na Power Plate aktywuje do 138% więcej włókien mięśniowych w porównaniu ze standardowym treningiem (The American Chiropractor). Zaangażuj więcej mięśni do pracy i uzyskaj lepsze wyniki dzięki wykorzystaniu mocy mikrowibracji.

Spal więcej kalorii

Trening na wibrującej powierzchni aktywuje więcej mięśni, a co za tym idzie spala więcej kalorii. Ukończenie tego samego treningu na Power Plate może zwiększyć liczbę spalanych kalorii nawet o 50% według niezależnych badań (European Association for the Study of Obesity). Spalanie większej ilości kalorii nie musi oznaczać więcej godzin na siłowni ani dłuższych biegów, może to być tak proste, jak wykonywanie regularnego treningu na Power Plate.

Popraw krążenie

Drobne wibracje przepływające przez twoje ciało poprawiają dostarczanie składników odżywczych i tlenu do komórek oraz wspomagają ich funkcjonowanie. Wiele badań wykazało, że wibracje całego ciała zwiększają przepływ krwi przez skórę. Zwiększony przepływ krwi przez skórę może również pomóc w zmniejszeniu wyglądu cellulitu. Samo umieszczenie ciała na płytce Power Plate na 5 minut może natychmiast poprawić krążenie w całym ciele.

Zwiększ gęstość kości

Wibracje całego ciała to technologia, która została po raz pierwszy opracowana przez naukowców w drugiej połowie XX wieku jako sposób na zmniejszenie utraty gęstości kości i atrofii mięśni u astronautów narażonych na warunki zerowej grawitacji.Grawitacja stale obciąża układ kostny, co powoduje, że kości utrzymują określoną gęstość. Ćwiczenia na Power Plate zwiększają obciążenie kości, pomagając zwiększyć gęstość kości. W niezależnym badaniu 116 kobiet, grupa używająca Power Plate odnotowała 4,3% wzrost gęstości mineralnej kości lędźwiowej, podczas gdy grupa, która nie używała Power Plate straciła 1,9% gęstości mineralnej kości (ćwiczenia wibracyjne całego ciała w osteoporozie pomenopauzalnej).

Regeneracja mięśni i łagodzenie bólu

Ludzie polegają na Power Plate, aby pomóc im szybciej wrócić do zdrowia. Po prostu umieszczając bolesny obszar na górze Power Plate, aby pochłonąć drobne wibracje, klienci odczuwają natychmiastową ulgę. Kojące wibracje pomagają zwiększyć przepływ krwi, co z kolei może poprawić czas regeneracji mięśni. Power Plate jest używany przez sportowców i lekarzy do łagodzenia bólu i regeneracji mięśni.

 

Dane techniczne:

 • Kolor: srebrny
 • Zakres częstotliwości: 30-40 Hz, niska / wysoka
 • Wybór czasu: zlicza od 0 do 9 minut; 30, 60 sekund ustawień dostępnych za pomocą pilota.
 • Wyjściowa energia wibracji (amplituda): niska lub wysoka
 • Technologia PrecisionWave ™: Wysokiej jakości system wibracji harmonicznych, który zapewnia bezkompromisową wydajność i niezrównane wyniki
 • Wymiary (szer. X gł. X wys.): 77 cm x 61 cm x 23 cm
 • Waga: 39,5 kg
 • Maksymalne obciążenie: 136 kg
 • Zasilacz: 100–240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz uniwersalne napięcie
 • Moc nominalna podczas pracy: 250-285 W

 

Pozostałe informacje:

 • Paragon lub faktura vat
 • Gwarancja 12 miesięcy
 • Certyfikaty: CE

 • Produkt na zamówienie
 • Dostawa gratis
 • Nr katalogowy: 71-MOV-3600

 

Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje ?
Skontaktuj się z nami pod nr tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.