Salon Poznań

Jeśli nie należysz do fanów zakupów online, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość — u nas możesz zapoznać się z ofertą również w salonie stacjonarnym. Nasz sklep ze sprzętem sportowym w Poznaniu znajduje się na ulicy Szwajcarskiej 1A. Bogaty asortyment hurtowni z pewnością usatysfakcjonuje zarówno właścicieli salonów fitness i siłowni, jak i entuzjastów treningów w domowym zaciszu.

LORD4SPORT – co wyróżnia naszą ofertę?

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marek FINNLO, HAMMER, SOLE w Polsce, dzięki czemu zapewniamy stuprocentową dostępność ich produktów, a także części zamiennych i serwisowych. Hurtownia sprzętu na siłownie i do klubów fitness LORD4SPORT działa na rynku od 2005 r. - tak długi okres pozwolił nam nie tylko zbudować zespół ekspertów, lecz także zdobyć cenne doświadczenia. Od lat wspomagamy naszych klientów w realizacjach projektów przestrzeni sportowych. Dostarczamy niezawodne urządzenia i akcesoria, które umożliwiają komfortowy i bezpieczny trening.

Nasz sklep ze sprzętem na siłownie dzięki bogatemu asortymentowi stwarza ogromne możliwości w zakresie realizacji projektów. Dostępne urządzenia możesz także obejrzeć na obszernej ekspozycji, która w naszych salonach jest stale aktualizowana. Możemy zapewnić wyposażenie obiektom sportowym, klubom fitness, hotelom, instytucjom publicznym, a także klientom detalicznym. Oferujemy także dostawę i montaż urządzeń bezpośrednio z hurtowni — dlatego możesz wybrać się na zakupy również bez planowania logistyki!

Sklep ze sprzętem sportowym prowadzony z pasją i zaangażowaniem

Wiemy, że asortyment i serwis to nie wszystko, dlatego w hurtowni LORD4SPORTS dbamy również o jakość obsługi. W naszym poznańskim salonie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo pracowników — pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania. Co więcej, podejmujemy się również kompleksowego projektowania i wyceny wyposażenia obiektów sportowych. Nasz sklep ze sprzętem na siłownie wyróżnia się szerokim asortymentem rozwiązań odpowiednich do użytku profesjonalnego i prywatnego – a obsługa doskonale wie, jak dobierać je do przeznaczenia i oczekiwań.

Odwiedzając sklep fitness LORD4SPORTS w Poznaniu, masz również dużą szansę na uzyskanie niezwykle korzystnych rabatów i łapania wyjątkowych okazji! Na promocje trafiają zarówno sprzęty sportowe z ekspozycji, jak i te, które jeszcze nigdy nie opuściły naszego magazynu. Nawet poza wyprzedażą oferujemy niezwykle korzystne ceny na wyposażenie siłowni, dzięki czemu z pewnością uda nam się pogodzić Twój wymarzony projekt z dostępnym budżetem — zapraszamy!

 

 

Salon Sprzętu Fitness

LORD4SPORT
ul. Szwajcarska 1A
61-285 Poznań- Malta

(salon znajduje się przy stacji
benzynowej BP - plac Czerwona
Torebka)

e-mail: poznan@lord4sport.pl

salon: 61-622-95-61

godziny pracy:
Poniedziałek: nieczynne
Wt-Pt: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 16.00