O firmie

Firma LORD4SPORT specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu siłowni oraz hurtowej i detalicznej sprzedaży sprzętu fitness. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku od sprzedaży internetowej. Na przestrzeni kilku lat, cały czas inwestowaliśmy w rozwój firmy, poszerzając ofertę oraz nawiązując nowe kontakty z firmami z całej Europy. Efektem Naszej pracy jest sukces – w 2009 roku zostaliśmy bezpośrednim importerem profesjonalnego sprzętu do siłowni oraz sprzętu fitness do użytku domowego. Aktualnie posiadamy własny magazyn z zapleczem serwisowym, oraz jako nieliczni oferujemy możliwość przetestowania i zakupu sprzętu poprzez pięć salonów sprzedaży na terenie Polski m.in. w Gliwicach, Warszawie, Łodzi, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Nasza kadra to profesjonalni trenerzy z różnych dziedzin sportu. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w sprzedaży markowego sprzętu fitness, gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Dla Klientów  zainteresowanych wyposażeniem siłowni lub klubu fitness, oferujemy profesjonalny sprzęt światowych producentów m.in.: PRECOR, MATRIX,  FINNLO MAXIMUM, IMPULSE oraz polskich producentów OLYMP i MASTER-SPORT.

Nasza firma jest również przedstawicielem renomowanych marek sprzętu fitness do użytku domowego takich jak: HAMMERKETTLERBH Fitness.

Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sprzęt do charakteru miejsca, w którym będzie wykorzystywany, dzięki czemu Klient ma możliwość optymalizacji kosztów inwestycji.


Zakres działania naszej firmy obejmuje:

  • wyposażanie siłowni oraz klubów fitness,
  • wyposażanie sal fitness w hotelach,
  • sprzedaż sprzętu fitness dla firm oraz instytucji państwowych,
  • wyposażanie siłowni domowych,
  • przygotowanie projektu siłowni oraz kosztorysu.

 
Dodatkowo oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu,
  • firmowy serwis i montaż sprzętu u Klienta na terenie całej Polski,
  • sprzedaż ratalną lub leasing,
  • pomoc w dofinansowaniu przez PFRON.


Zachęcamy do zapoznania się z zakładką „ Nasze realizacje”,  gdzie udostępniliśmy kilkanaście, spośród kilkuset realizacji wyposażenia siłowni. Na życzenie przedstawiamy również pisemne  referencje Klientów, którzy wyposażyli siłownię w Naszej firmie. Stawiamy na wysoką jakość obsługi Klienta oraz sprawne działania, mające na uwadze zadowolenie Naszych Klientów.


Z przyjemnością zapraszam Państwa do współpracy – Ireneusz Budzyn.

 


Centrala firmy
:
"LORD4SPORT"
ul. Tarnogórska 1
(Obok CH Forum)
44-100 Gliwice
sklep@lord4sport.pl
tel. 32 270 77 22

Godziny otwarcia centrali:
Pn-Pt: 9.00-17.00 
Sobota: 10.00-14.00

Dane do przelewu:

LORD4SPORT Ireneusz Budzyn
ul. Tarnogórska 1
44-100 Gliwice
Bank Millenium, numer konta:
10 1160 2202 0000 0000 9379 5841