O firmie

Firma LORD4SPORT jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski renomowanych marek sprzętu fitness: FINNLO / HAMMER / SOLE, należących do HAMMER SPORT A.G.- czołowego dostawcy wysokiej klasy urządzeń fitness na terenie Europy.

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu siłowni domowych, hotelowych oraz komercyjnych jak również hurtowej i detalicznej sprzedaży sprzętu fitness.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku od sprzedaży internetowej. Na tle innych dystrybutorów sprzętu fitness wyróżniamy się własną siecią salonów sprzedażowych, znajdujących się w największych miastach w Polsce. Salony LORD4SPORT z dużą ekspozycją znajdują się w: Gliwicach, Warszawie, Łodzi, Poznaniu,Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku oraz w najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnego salonu w Szczecinie. Naszym celem jest w niedalekiej przyszłości być blisko każdego z Państwa ponieważ wiemy, że zakup sprzętu wysokiej klasy wymaga przetestowania oraz profesjonalnego doradztwa przed zakupem. Nasz magazyn na terenie Gliwic zapewnia 100% dostępności urządzeń marki: FINNLO / HAMMER / SOLE co sprawia, że nasi Klienci nie muszą czekać na realizację kompleksowych zamówień.

Nasz profesjonalizm doceniły największe sklepy internetowe, sprzedające sprzęt fitness na terenie Polski. Profesjonalnie działający serwis jest w stanie zapewnić opiekę zarówno jeżeli chodzi o montaż urządzeń na terenie całego kraju oraz pełne wsparcie gwarancyjne, a także pogwarancyjne. Nasz serwis 90% zgłaszanych reklamacji rozwiązuje u Klientów w domu- pozostałe 10% załatwia w systemie door to door. Takie rozwiązanie doceniają Klienci, którzy chociaż raz byli zmuszeni do spakowania sprzętu fitness do wysyłki, w celu naprawy serwisowej.

Zakres działania Naszej firmy obejmuje:

  • dostarczanie sprzętu Klientom detalicznym
  • wyposażanie siłowni oraz klubów fitness
  • wyposażanie hotelowych sal fitness
  • wyposażanie siłowni domowych
  • sprzedaż sprzętu fitness dla firm
  • sprzedaż sprzętu fitness dla instytucji państwowych
  • przygotowanie projektu siłowni oraz kosztorysu
  • montaż sprzętu u klienta
  • serwis mobilny na terenie całej Polski
  • sprzedaż ratalną lub leasing

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką „Nasze realizacje”,  gdzie udostępniliśmy kilkanaście, spośród kilkuset realizacji wyposażenia siłowni. Na życzenie przedstawiamy również pisemne  referencje Klientów, którzy wyposażyli siłownię w Naszej firmie. Stawiamy na wysoką jakość obsługi Klienta oraz sprawne działania, mające na uwadze zadowolenie Naszych Klientów.

Z przyjemnością zapraszam Państwa do współpracy – Ireneusz Budzyn.

 

Centrala firmy:
"LORD4SPORT"
ul. Pszczyńska 197 (obok Agata Meble)
44-100 Gliwice
sklep@lord4sport.pl

tel. 32 270-77-22

Godziny otwarcia centrali:
Pn-Pt: 9.00-17.00
Sobota: 10.00-14.00


Dane do przelewu:
LORD4SPORT Ireneusz Budzyn
ul. Pszczyńska 197
44-100 Gliwice
Bank Millenium, numer konta:
10 1160 2202 0000 0000 9379 5841