Salon Łódź

Kluczem do efektywnego wykonania ćwiczeń jest prawidłowe korzystanie z profesjonalnych pomocy treningowych, które zaangażują poszczególne partie mięśniowe. Nasza sportowa hurtownia sprzętu na siłownię z Łodzi ma w asortymencie maszyny fitness od takich marek, jak FINNLO / HAMMER / SOLE. Są to firmy cenione przez miłośników treningu z obciążeniem, ćwiczeń cardio, crossfitu oraz innych form aktywności fizycznej. W naszym sklepie stacjonarnym z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Wyposażenie siłowni dostępne na miejscu

Jako hurtownia LORD4SPORT, chcemy dostarczać profesjonalny sprzęt sportowy klientom z całej Polski. Doskonale wiemy jednak, że czasami kupno maszyny lub urządzenia przez internet może wzbudzić wątpliwości. Na szczęście wiele najpopularniejszych maszyn od FINNLO / HAMMER / SOLE możesz przed zakupem obejrzeć i przetestować w jednej z naszych hurtowni stacjonarnych. Sklep fitness w Łodzi mieści się w północnej części miasta, przy ulicy Inflanckiej 23. To jeden z najważniejszych ciągów komunikacyjnych w mieście, a więc dojedziesz do nas bez problemu. Jeśli wybierasz komunikację publiczną, wysiądź na przystanku Inflancka. Przed budynkiem znajduje się też parking.

Wyposażenie fitness dla każdego

Sklep ze sprzętem na siłownię z Łodzi dostarcza maszyny i urządzenia, które można dopasować do poziomu zaawansowania poszczególnych osób trenujących. Z nami kompleksowo wyposażysz nie tylko profesjonalne sale fitness czy centra sportowe – mamy tu również coś odpowiedniego do treningu we własnych czterech ścianach. Odwiedź hurtownię stacjonarną i zasięgnij porady naszych pracowników. Przedstaw nam swoje wymagania i cele treningowe. Jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy urządzenia lub akcesoria w sam raz dla Ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem.

Kompleksowa obsługa podczas zakupu sprzętu na siłownię

Skorzystaj z usług naszego sklepu stacjonarnego i online, jeśli chcesz wyposażyć salę fitness lub centrum sportowe w wysokiej jakości urządzenia do ćwiczeń. Poza szeroką ofertą maszyn i akcesoriów od czołowych producentów zapewniamy także pomoc przy projektowaniu siłowni, przygotowaniu kosztorysu, montażu sprzętu na miejscu oraz serwisowaniu wyposażenia od FINNLO / HAMMER / SOLE. W hurtowni LORD4SPORT zapewniamy możliwość zakupu produktów na raty. Gwarantujemy, że w krótkim czasie staniesz się posiadaczem maszyn i urządzeń do fitnessu z najwyższej półki. Sklep ze sprzętem sportowym z Łodzi zaprasza do współpracy!

 

Salon Sprzętu Fitness
LORD4SPORT
ul. Inflancka 23
91-852 Łódź

e-mail: lodz@lord4sport.pl

salon: 42-257-67-76

Poniedziałek: nieczynne
Wt-Pt: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 16.00