Salon Gdańsk

LORD4SPORT wyróżnia się szerokim asortymentem dla entuzjastów dbania o sylwetkę, budowania mięśni oraz nienagannej rzeźby. Nasz sklep ze sprzętem sportowym w Gdańsku może Ci zaoferować każdy rodzaj wyposażenia siłowni, klubu fitness, a nawet pomieszczenia do domowych treningów. Dzięki obszernemu magazynowi hurtowni oraz mnogości propozycji w każdym przedziale cenowym możemy zadbać zarówno o potrzeby klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców.

 

LORD4SPORT - Twój sposób na domową siłownię

Wolisz trening indywidualny w domowym zaciszu? Nie musisz godzić się na kompromisy w jego jakości — wystarczy, że odwiedzisz sklep ze sprzętem na siłownię LORD4SPORT! W naszym bogatym asortymencie możesz znaleźć wyposażenie sportowe i fitness na każdy budżet, niezależnie od preferowanych ćwiczeń i dyscyplin. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci dobrać odpowiednie urządzenia i akcesoria — chętnie udzielimy porad również początkującym.

 

Urządź siłownię, klub fitness lub hotelową salę treningową z LORD4SPORT!

Rozległość i różnorodność dostępnej oferty sprawiają, że nasza hurtownia sprzętu na siłownię jest idealnym wyborem dla przedsiębiorców. Niezależnie od tego, czy prowadzisz już klub sportowy i chcesz poszerzyć wyposażenie, czy też realizujesz projekt od podstaw, z pewnością sprostamy Twoim wymaganiom. W LORD4SPORT w Trójmieście możesz sprawdzić orbitreki, bieżnie elektryczne, ławki treningowe, rollery i steppery, a także hantle i drabinki gimnastyczne – a to tylko niektóre typy urządzeń, które możemy Ci dostarczyć!

Wybierając się do nas osobiście, nie musisz się przejmować także kwestiami transportu i logistyki. Jeśli nie jesteś przygotowany na odbiór osobisty dużych gabarytów, zorganizujemy dla Ciebie dostawę i montaż w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sklep ze sprzętem na siłownię LORD4SPORT to także profesjonalne doradztwo – dlatego możesz do nas przyjść również z projektem obiektu sportowego lub klubu fitness, a my wspomożemy Cię w jego dopracowaniu i realizacji!

 

Sklep ze sprzętem na siłownię LORD4SPORT – gdzie nas znajdziesz?

Nasz trójmiejski punkt znajduje się w Gdańsku, w pasażu handlowym przy ul. Cieszyńskiej 1a – trafisz do nas bez problemu, wybierając wejście od strony kościoła. Na miejscu nasz sklep fitness pozytywnie Cię zaskoczy przede wszystkim obszerną przestrzenią wystawową, na której prezentujemy sprawdzone sprzęty sportowe marek takich, jak FINNLO, HAMMER czy SOLE. Niezależnie od tego, czy urządzasz prestiżowy klub, czy kompaktową domową siłownię, możesz liczyć na pełne wsparcie naszej profesjonalnej obsługi — zapraszamy!