Salon Warszawa

Poszukujesz pomocy treningowych do ćwiczeń, które będziesz wykonywał w domu lub na siłowni? Odwiedź nasz sklep fitness w Warszawie i poznaj ofertę z wyposażeniem od najlepszych producentów, takich jak FINNLO / HAMMER / SOLE. W asortymencie naszej hurtowni stacjonarnej i w ofercie online czeka na Ciebie szeroki wybór maszyn i akcesoriów sportowych do użytku domowego oraz profesjonalnego. Mamy tu orbitreki, bieżnie, rowery, gryfy, hantle, ławki, obciążenia i wiele więcej artykułów, które pomogą Ci w kształtowaniu wymarzonej sylwetki. Zapraszamy do zakupów!

Hurtownia stacjonarna z artykułami sportowymi

Nasz sklep ze sprzętem na siłownię z Warszawy mieści się na Targówku, niedaleko dworca kolejowego Praga i tuż obok przystanku tramwajowego Pożarowa. Bez problemu dojedziesz do nas autem, które możesz zostawić na parkingu przed hurtownią. Zachęcamy do odwiedzin! Zakup sprzętu sportowego do treningu fitness, cardio lub siłowego czasami może sprawić nieco problemów. Wybraną maszynę najlepiej zobaczyć na żywo i dopytać pracownika o wszystkie jej cechy. Chętnie pomożemy Ci w zakupie wyposażenia, dzięki któremu zrealizujesz swoje założenia treningowe.

Maszyny i pomoce do ćwiczeń w domu lub pod okiem trenera

Hurtownia sprzętu na siłownię z Warszawy dostarcza urządzenia do fitnessu, które sprawdzą się w obiektach komercyjnych i hotelowych, a także podczas ćwiczeń domowych. Zasięgnij porady u pracowników naszego sklepu sportowego, jeśli nie wiesz, który z orbitreków, rowerów stacjonarnych lub bieżni będzie odpowiedni dla Ciebie, a który sprawdzi się w salach ogólnodostępnych. Znaczna część naszego asortymentu pochodzi od takich producentów, jak FINNLO / HAMMER / SOLE, którzy cieszą się renomą pośród profesjonalistów, sportowców-amatorów oraz trenerów. W naszej hurtowni chętnie przedstawimy Ci ich możliwości!

Oferta z renomowanym sprzętem na siłownię

Od akcesoriów do jogi, fitnessu i pilatesu, przez hantle i obciążniki, aż po orbitreki, bieżnie elektroniczne i ławki treningowe – w asortymencie naszych sklepów stacjonarnych i online znajdziesz szeroki wybór produktów. Stawiamy na wyposażenie od cenionych dostawców. Dzięki nam sprzęt od FINNLO / HAMMER / SOLE znalazł się już w wielu siłowniach, salach fitness, centrach sportowych, a nawet instytucjach państwowych na terenie Polski. Oferujemy także wsparcie w zakresie przygotowania planu siłowni i kosztorysu, dostawy oraz montażu maszyn na miejscu, a także serwisu wyrobów marek FINNLO / HAMMER / SOLE. Nasz sklep ze sprzętem sportowym w Warszawie umożliwia ponadto zakupy na raty. Zapraszamy do odwiedzin hurtowni LORD4SPORT!

 

Salon Sprzętu Fitness
LORD4SPORT
ul. św. Jacka Odrowąża 15 (Targówek)
03-310 Warszawa

e-mail: warszawa@lord4sport.pl

salon: 22-841-00-12

Poniedziałek: nieczynne
Wt-Pt: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 16.00