Salon Wrocław

W naszych punktach stacjonarnych przygotowaliśmy szeroką ofertę z popularnymi wśród klientów urządzeniami fitness od marek FINNLO / HAMMER / SOLE. Sklep ze sprzętem na siłownię z Wrocławia zapewnia pomoc podczas wyboru wyposażenia do sal sportowych i ćwiczeń w domu. Dokładna siedziba naszej hurtowni mieści się w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Wrocławskiej 24b/1. Dojedziesz do nas samochodem lub komunikacją publiczną, a auto zostawisz na parkingu przed budynkiem. Zapraszamy!

Szeroki wybór urządzeń do treningu

Hurtownia sprzętu na siłownię z Wrocławia ma w swojej ofercie liczne maszyny i urządzenia do treningu, które umożliwią klientom wykonanie zróżnicowanych ćwiczeń siłowych i cardio. W sprzedaży znajduje się przede wszystkim ciężki sprzęt fitness, a w ofercie online mamy także mniejsze akcesoria, jak hantle, piłki lekarskie i gimnastyczne, steppery czy też maty treningowe do jogi oraz pilatesu. Zaletą zakupów w naszym sportowym sklepie stacjonarnym jest możliwość obejrzenia i wypróbowania dostępnego asortymentu przed zdecydowaniem się na konkretny model. W ofercie wrocławskiej hurtowni znajdują się produkty najchętniej wybierane przez naszych klientów. W przypadku braku urządzenia dostępnego online pomożemy przy jego zamówieniu z serwisu internetowego.

Zakupy w hurtowni z akcesoriami fitness

Nasz sklep ze sprzętem sportowym z Wrocławia oferuje możliwość zakupu produktów na raty, a także pomoc w montażu urządzeń fitness na miejscu. Jako wyłączny przedstawiciel marek FINNLO / HAMMER / SOLE w Polsce, hurtownia zapewnia również serwis wyrobów tych producentów. W przypadku awarii większość problemów rozwiązujemy na miejscu: w domu lub siedzibie klienta. Oferujemy kompleksową pomoc w wyposażaniu siłowni w najlepsze maszyny do fitnessu oraz akcesoria sportowe. Z usług naszego sklepu skorzystały już punkty komercyjne i hotelowe, instytucje państwowe oraz wielu klientów indywidualnych. Dołącz do ich grona i zaopatrz się w renomowany sprzęt sportowy od FINNLO / HAMMER / SOLE.

Hurtownia ze sprzętem sportowym dla każdego

Odwiedź nasz sklep fitness we Wrocławiu, jeśli planujesz zakup konkretnego modelu urządzenia lub szukasz porady na temat sprzętu, który pomoże Ci w zrealizowaniu swoich celów treningowych. Do współpracy z hurtownią LORD4SPORT zapraszamy zarówno doświadczonych sportowców, jak i osoby dopiero rozpoczynające regularne ćwiczenia — chętnie pomożemy w dobraniu odpowiednich akcesoriów, przedstawimy zakres działania danego urządzenia oraz jego możliwości. Wybierz sprzęt z naszej oferty i zwiększ jakość swoich treningów.

 

Salon Sprzętu Fitness
LORD4SPORT
ul. Wrocławska 24b/1
55-075 Bielany Wrocławskie

e-mail: wroclaw@lord4sport.pl

salon: 71-390-18-07

godziny pracy:
Poniedziałek: nieczynne
Wt-Pt: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 16.00