Salon Gliwice

Wiele lat działalności oraz dostęp do maszyn i akcesoriów od cenionych producentów sprawia, że doskonale wiemy, jaki sprzęt na siłownię sprawdzi się najlepiej. Odwiedź nasz sklep fitness w Gliwicach i poznaj szeroką ofertę urządzeń, które wykorzystasz podczas treningu siłowego czy cardio. Hurtownia LORD4SPORT ma w ofercie wyroby od cenionych marek sportowych. Z pewnością znajdziesz u nas to, czego szukasz.

Znajdź nas stacjonarnie w Gliwicach

Nasza hurtownia sprzętu na siłownię z Gliwic położona jest przy ulicy Pszczyńskiej 197, tuż obok sklepu Agata Meble. Znajdziesz ją bez problemu! Jeśli przyjedziesz do nas autem, zaparkujesz je na parkingu przed budynkiem. Jeśli wybrałeś komunikację miejską, wysiądź na przystanku Gliwice Jacka — stamtąd jest już do nas tylko parę kroków! Zapytaj o opcję dostawy pod wskazany adres, jeśli planujesz duże zamówienie na akcesoria sportowe w naszej hurtowni. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie.

Wyposażenie do siłowni na raty

Zakup wyposażenia fitness czasem jest sporym wydatkiem – nawet jeśli urządzamy “tylko” domową siłownię. Nasz sklep ze sprzętem sportowym oferuje więc również opcję zakupów na raty – o szczegóły zapytaj pracowników na miejscu. Korzystne ceny i możliwość uiszczenia kosztów w kilku transzach sprawiają, że szybko będziesz mógł cieszyć się z nowej bieżni elektrycznej, roweru treningowego fitness czy też orbitreka z takimi funkcjami, jakich potrzebujesz.

Znajdź wyposażenie na siłownię z naszą pomocą

Sklep ze sprzętem sportowym w Gliwicach ma w asortymencie urządzenia, które są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Stacjonarnie znajdziesz u nas wiele modeli maszyn do treningu fitness, cardio czy siłowego, które możesz przetestować. Jeśli w hurtowni nie będzie jednak modelu, który widnieje w ofercie internetowej, zapytaj pracownika o możliwość dostawy do sklepu i odbioru osobistego paczki. Pomożemy Ci w zakupie wyposażenia na siłownię z asortymentu online lub wskażemy model dostępny stacjonarnie, który ma zbliżone parametry. Zdaj się na wiedzę naszych sprzedawców!

Hurtownia sprzętu na siłownię z Gliwic ma w ofercie urządzenia fitness od dobrze znanych sportowcom marek FINNLO / HAMMER / SOLE. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tych firm na terenie Polski. Prowadzimy także ogólnopolski serwis maszyn i akcesoriów sportowych tych producentów. Zgłoś się do nas, jeśli zauważyłeś problem ze sprzętem. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę.

 

Salon Sprzętu Fitness
LORD4SPORT
ul. Pszczyńska 197
(obok Agata Meble)
44-100 Gliwice

e-mail: sklep@lord4sport.pl

salon: 32 270-77-22
godziny pracy salonu:
Pn-Pt: 9.00 - 17.00
Sobota: 10.00 - 14.00

e-mail: serwis@lord4sport.pl

serwis: 882-017-616
godziny pracy serwisu:
Pn-Pt: 9.00 - 16.00
Sobota: nieczynne