Salon Kraków

Odwiedź nas stacjonarnie w stolicy Małopolski! Nasz sklep fitness w Krakowie mieści się na północy miasta w dzielnicy Prądnik Biały. Hurtownię znajdziesz w sąsiedztwie największego centrum zakupowego w okolicy, czyli Galerii Bronowice. Szukaj nas przy ulicy Josepha Conrada 37 w budynku BIT COMPUTER – na pewno go nie przegapisz! Z przystanku Conrada, do którego dojedziesz kilkoma liniami autobusowymi, jest do nas zaledwie parę kroków. Jeśli szukasz dobrego wyposażenia na siłownię lub akcesoriów do ćwiczeń fitness, zapraszamy do naszej sportowej hurtowni stacjonarnej i do sklepu internetowego. W szerokiej ofercie produktów na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Oferta z renomowanym sprzętem na siłownię

Chcesz zwiększyć masę mięśniową, a może ładnie wymodelować sylwetkę? Sklep ze sprzętem na siłownię z Krakowa jest świetnie wyposażony w maszyny fitness, które mogą przydać się podczas różnego rodzaju ćwiczeń. Jako LORD4SPORT, zajmujemy się między innymi sprzedażą urządzeń marek FINNLO / HAMMER / SOLE, należących do HAMMER SPORT A.G. W naszej ofercie stacjonarnej znajdziesz więc wyroby cenione zarówno przez trenerów, jak i regularnych bywalców klubów fitness. Zajrzyj do naszej hurtowni i przetestuj sprzęt sportowy na żywo. Sprawdź właściwości dostępnych maszyn i poproś o porady sprzedawców. Chętnie pomożemy Ci w dobraniu wyposażenia, które spełni Twoje oczekiwania.

Sklep ze sprzętem sportowym dla klientów na różnym poziomie zaawansowania

Planujesz zakup orbitreka? A może zastanawiasz się nad zainwestowaniem w bieżnię elektryczną? Sklep fitness z Krakowa położony przy ul. Josepha Conrada to najlepsze miejsce, w którym możesz przetestować i zaopatrzyć się w sprzęt sportowy. W hurtowni znajdziesz produkty odpowiednie do wyposażenia siłowni profesjonalnych, komercyjnych, hotelowych, a także domowych. Chętnie pomożemy klientom, którzy trenują na co dzień, jak i laikom na niskim poziomie zaawansowania, którzy chcą zwiększyć swoją sprawność fizyczną. Wspieramy też siłownie i sale do fitnessu podczas kompletowania wyposażenia.

Zapraszamy do stacjonarnej siedziby LORD4SPORT

Odwiedź nasz sklep ze sprzętem sportowym w Krakowie, by porównać dostępne modele maszyn. Doskonale znamy nasz asortyment. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my podpowiemy, które modele urządzeń sprawdzą się najlepiej. Nasza hurtownia sprzętu na siłownię z Krakowa oferuje kompleksowy zakres usług. Zapytaj o dostępne formy dostawy, możliwość zakupów na raty i pomoc w montażu urządzeń na miejscu. Zapewniamy także mobilny serwis urządzeń marek FINNLO / HAMMER / SOLE. Zapraszamy do naszego krakowskiego sklepu sportowego!

 

Salon Sprzętu Fitness
LORD4SPORT
ul. Josepha Conrada 37
31-357 Kraków

(mieścimy się w budynku BIT KOMPUTER naprzeciwko Galerii Bronowice)

e-mail: krakow@lord4sport.pl

salon: 12-265-15-49
          
        
godziny pracy:
Poniedziałek: nieczynne
Wt-Pt: 10.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 16.00