Hantle Palladium poliuretanowe 40 kg - 50 kg Apus Sport

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Apus Sport
 • Waga: 100 kg
 • Dostępność: Jest
  Czas realizacji: do 7 dni roboczych
 • szt.
 • 13 539,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue

Hantle Palladium poliuretanowe 40 kg - 50 kg Apus Sport

Prawdziwym znakiem jakości w kategorii sprzętu do ćwiczeń jest perfekcyjne połączenie funkcjonalności, wytrzymałości i estetyki. Precyzyjnie te wartości odzwierciedlają oferowane przez nasz sklep internetowy hantle Palladium poliuretanowe od renomowanego producenta Apus Sport. Zapewniają nie tylko efektywny trening mięśni, ale także są dopełnieniem wyposażenia każdej nowoczesnej siłowni.

Wyjątkowa jakość i komfort użytkowania

Nasze hantle Palladium wyprodukowane zostały z polidanu - bezwonnego i odpornego na ścieranie, co gwarantuje ich długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu komercyjnym. Z myślą o najwyższym komforcie użytkowania, uchwyty hantli zostały zaopatrzone w przedłużoną powierzchnię radełkowania, zapewniającą lepszą kontrolę i bezpieczeństwo podczas treningu. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnością i stabilnością chwytu, niezbędną do skutecznego wzmacniania mięśni.

Design, który motywuje

Dopracowany do najmniejszego szczegółu stylowy, czarny kolor naszych hantli Palladium stanowi idealne połączenie elegancji i nowoczesności - czyniąc z nich nie tylko narzędzie do treningu, ale również element dekoracyjny przestrzeni treningowej. Dodatkowo specjalne kolorystyczne oznaczenia wagi umieszczone na hantlach znacznie ułatwiają szybki dobór odpowiedniego obciążenia, co oszczędza czas i pomaga zachować ciągłość treningu.

Kompatybilność i spójność z linią Apus Sport

Jako ekskluzywny dystrybutor sprzętu marki Apus Sport, w naszym sklepie internetowym przykładamy dużą wagę do spójności oferowanego wyposażenia. Posiadając wagę produktu w przedziale od 40 kg do 50 kg, hantle te stanowią doskonałe uzupełnienie dla zaawansowanych użytkowników szukających ciężkiego obciążenia. Skupieni na promowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia, dostarczamy wyposażenie siłowni, które wspiera osiąganie wyznaczonych celów treningowych naszych klientów.

Z pełnym przekonaniem polecamy hantle Palladium poliuretanowe 40 kg - 50 kg Apus Sport jako produkt, który zaspokoi potrzeby zarówno profesjonalnych sportowców, jak i osób trenujących rekreacyjnie. Oferujemy atrakcyjną cenę oraz najwyższą jakość obsługi, które sprawią, że zakupy w naszym sklepie internetowym będą równie satysfakcjonujące jak sam trening z naszym sprzętem.

Odwiedź naszą stronę oraz skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich detali dotyczących wyposażenia Twojej siłowni. Zainwestuj w sprzęt, który zostanie doceniony przez Twoich klientów zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Hantle Palladium - solidność, estetyka i efektywność w jednym.

Pozostałe informacje:

 • Gwarancja 24 miesiące
 • Paragon lub faktura vat
 • Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt
 • Koszt transportu ustalamy indywidualnie