Sztanga FINNLO Tribex

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: FINNLO
 • Dostępność: Jest
  Czas realizacji: do 3 dni roboczych
 • szt.
 • 1 099,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue

Sztanga FINNLO Tribex.

 

Dlaczego warto wybrać FINNLO?

 

Marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później.

 

Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz maszyn siłowych, jak również akcesoriów bokserskich oraz fitness. Filozofia FINNLO opiera się min. na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń. Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez profesjonalne maszyny do zastosowania komercyjnego. Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma.

 

W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych. Ciągle trwający rozwój i większa świadomość marki sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie. Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World.

 

 

www.finnlo.com.pl

 

 

Sztanga FINNLO Tribex ułatwia skuteczny trening siłowy połączony z największą dostępną różnorodnością tego typu ćwiczeń. Tajemnica tej wielofunkcyjnej sztangi to uchwyty obrotowe 360°, które pozwalają na wielorakie chwytanie i pozwalają używać sztangi na niemal każde ćwiczenie.

Nie musisz zmieniać uchwytu ani zmieniać wyposażenia. Położenie uchwytu można wyregulować, obracając dłoń, nawet podczas ćwiczeń. Intensywne treningi (dwa kolejne ćwiczenia bez przerwy) są również możliwe bez odkładania sztangi. Nawet takie ćwiczenia, jak rotacje tułowia z wyciągniętymi ramionami, można wykonać bez żadnych szkodliwych skutków dla stawów.

Nie ma ograniczeń co do twojej kreatywności, gdy używasz sztangi FINNLO Tribex! Niezrównana różnorodność ćwiczeń, jaką możesz wykonać pobudza wzrost twoich mięśni. Sztanga FINNLO Tribex ma sportowy design, który czyni go idealnym dodatkiem do swojej domu siłowni.

Obciążenia mogą być dodawane za pomocą standardowych talerzy. Można użyć talerzy opracowanych specjalnie dla Tribex, które zostały tak zaprojektowane, aby poszczególne talerze były solidnie przymocowane i nie mogły się obracać, ani wysuwać. Pozwala to na użycie sztangi do bardzo intensywnych treningów i ich dodatkowe urozmaicanie.

Możesz dodać do 25 kg dodatkowej wagi po każdej stronie sztangi FINNLO Tribex, co daje maksymalną wagę sztangi na poziomie aż 61 kg.

 

Dane techniczne:

 • Uchwyty regulowane 360°
 • Uchwyty antypoślizgowe
 • Długość gwintu: 12 cm
 • Waga sztangi: 11 kg
 • Wymiary: 115 x 18 x 4 cm

Pozostałe informacje: 

 • Gwarancja 36 miesięcy
 • Numer katalogowy: 5024
 • Paragon lub faktura vat