Rower HAMMER HOME TRAINER WONDERBIKE

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HAMMER
 • Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
 • szt.
 • 999,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

HAMMER Home Trainer Wonderbike

Wonderbike firmy Hammer – i nie ma miejsca na wymówki!

 

Ustaw, usiądź, ćwicz! Połączenie treningu wytrzymałościowego i siłowego!

Nasz ekskluzywny Wonderbike to rewolucja wśród domowych urządzeń treningowych! W przeciwieństwie do ciężkiego, dużego roweru treningowego Wonderbike jest wszechstronnym małym geniuszem! Wyróżnia go prostota zarówno przy składaniu jak i rozkładaniu. Wszędzie możesz go schować, nawet w niewielkim pomieszczeniu. I najważniejsze: dzięki zintegrowanym wyciągom linowym możesz równocześnie trenować wytrzymałość i siłę. Zatem nasz Wonderbike jest prawdopodobnie najbardziej kompaktowym domowym urządzeniem do ćwiczeń wytrzymałościowych i siłowych, a w ciągu zaledwie 20 minut możesz wykonać wysoce efektywny trening całego ciała.

Szybkość i pełna elastyczność przy transporcie Wonderbike’a - dokąd tylko chcesz, a to dzięki zamontowanym rolkom. Dzieci bawią się w ogrodzie i masz kilka minut wolnego? Przejedź Wonderbike’iem na taras i zrób krótki trening! Często budzisz się rano „połamany”, a wszystkie mięśnie są sztywne? Usiądź na Wonderbike’u, włącz wiadomości i poruszaj się! Przekonasz się, jak dużo sprawniej zaczniesz dzień!

Prosty trening siłowy na wyciągach linowych

Zintegrowane wyciągi linowe z 12-stopniową regulacją kąta nachylenia umożliwiają przeprowadzenie wielu bardzo efektywnych ćwiczeń siłowych z jednoczesnym zaangażowaniem różnych grup mięśni.

Różnorodne ćwiczenia ramion, aby wzmocnić tkankę i dzięki temu uzyskać piękne i sprawne ramiona

Bardzo efektywne brzuszki, aby podczas kolejnych wakacji móc się pochwalić płaskim brzuchem

Ćwiczenia pleców, które zapewnią Ci sprawność do późnego wieku

Ćwiczenia na klatkę piersiową dla pięknego i uformowanego biustu

Ważne ćwiczenia ramion dla ich zdrowia i wzmocnienia

Trening wytrzymałościowy dla Twojego serca

Wonderbike, jako urządzenie trenujące do użytku domowego, oferuje możliwość przeprowadzenia treningu kardio dla wzmocnienia Twojego zdrowia. Dzięki niemu nie tylko poprawisz Twój układ sercowo-krążeniowy, ale również popracujesz nad kondycją. Wonderbike jest również perfekcyjnym partnerem przy zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Kontrola treningu

Komputer treningowy gwarantuje Ci całkowitą kontrolę nad treningiem. Skontrolujesz na nim czas treningu, prędkość, przebyty dystans i ilość spalonych kalorii – a to wszystko, żeby Cię jeszcze bardziej zmotywować do treningów i sprawić Ci jeszcze większą przyjemność podczas ćwiczeń!

Dzięki możliwości złożenia nie potrzebuje dużo miejsca

Dzięki niewielkim rozmiarom, zintegrowanym rolkom transportowym, lekkości i funkcji składania Wonderbike’a firmy HAMMER może być transportowany i przestawiany z pokoju do pokoju zaledwie po wykonaniu kilku prostych ruchów. W ten oto sposób możesz go szybko przestawić przed telewizor, rozkoszować się Twoim ulubionym programem, a przy okazji wykonać swoją serię ćwiczeń.

Reasumując

Wonderbike to dwa urządzenia w jednym! Nieskomplikowany, jednoczesny trening siłowy i wytrzymałościowy podwaja efektywność treningu, a dzięki temu szybciej stracisz zbędne kilogramy, będziesz sprawniejszy i szybciej osiągniesz Twoje sportowe cele. Przy tym jest kompaktowy i dziecinnie prosty w obsłudze. Przy Wonderbike firmy HAMMER nie ma żadnych wymówek!

 

Ważne informacje o produkcie

Podwójna efektywność: jednoczesny trening siłowy i wytrzymałościowy na jednym urządzeniu

Niezużywający się magnetyczny układ hamulcowy z kołem zamachowym o wadze 4 kg zapewniającym wysoką dynamikę

Zintegrowane wyciągi linowe z 12-stopniową regulacją kąta nachylenia dla zapewnienia różnorodności ćwiczeń

Wiele możliwości skokowej regulacji oporu

Komputer treningowy z następującymi danymi: dystans, kalorie, prędkość i czas treningu

Rolki transportowe i lekkość zapewniają komfortowy transport urządzenia pomiędzy pomieszczeniami

Siedzisko z 7 stopniową skalą regulacji wysokości

Długość pedałów: 15 cm

Kolor: zielony / czarny

Waga urządzenia: 19,5 kg

Dopuszczalna waga użytkownika: 100 kg

Wymiary po rozłożeniu: 115 x 50 x 144 cm (dł. x szer. x wys.)

Wymiary po złożeniu: 61 x 50 x 142 cm (dł. x szer. x wys.)

 

Kompaktowe urządzenie do ćwiczenia całego ciała – siły i wytrzymałości

Urządzenie Wonderbike firmy HAMMER uosabia w sobie wszechstronność, skuteczność i witalność! Trening wytrzymałościowy, czy siłowy? - decyzja należy wyłącznie do Ciebie, ponieważ nasz Wonderbike może zrobić jedno i drugie! Dzięki różnorodności ćwiczeń trening nigdy nie będzie nudny, a wręcz przeciwnie, będzie Cię motywował do dalszych ćwiczeń.

Szczególnie skuteczny jest trening łączony polegający na jednoczesnym treningu na rowerze treningowym z użyciem lin na wyciągu. Dzięki temu spalasz jeszcze więcej kalorii niż podczas treningu na tradycyjnym rowerze treningowym.

Trening siłowy dla wszystkich dzięki wyciągowi z linami

Dzięki dwóm wyciągom lin z możliwością 12-stopniowej regulacji uzyskujesz różnorodność efektywnych ćwiczeń siłowych, które w zależności od ustawienia angażują różne grupy mięśni (w zależności od kąta ułożenia lin). Uzyskujesz w ten sposób trening całego ciała z typowymi ćwiczeniami dla mocnych rąk, zdrowych ramion, bezbolesnych pleców, dobrze zbudowanej klatki piersiowej i płaskiego brzucha. Przykładowe ćwiczenia:

Stacja do ćwiczenia bicepsów w pozycji siedzącej i stojącej, wyciskanie tricepsów

Podnoszenie boczne, podnoszenie przednie, wyciskanie ramion

Wiosłowanie w pozycji pochylonej w przód

Wyciskanie, wyciskanie pod kątem, motylki

Brzuszki

Bez skomplikowanej regulacji możesz zaczynać od razu i trenować w zdrowy sposób swoją wytrzymałość. Wonderbike’a wybierają szczególnie osoby, które np. z powodu problemów zdrowotnych, takich jak zapalenie stawów, mogą wykonywać tylko łagodne treningi. To samo dotyczy kobiet w ciąży, które od pewnego momentu powinny trenować z mniejszym obciążeniem.

Trening wytrzymałościowy dla większego powera na co dzień

Obok ćwiczeń mięśni, możesz również trenować Twoją wytrzymałość. Wybrane korzyści:

Redukcja tkanki tłuszczowej i co za tym idzie zmniejszenie ryzyka zachorowania na choroby zwyrodnieniowe, czy sercowo-naczyniowe

Wzmocnienie mięśni nóg i pośladków

Wzmocnienie całego ciała i tkanek

Poprawa wytrzymałości i kondycji

Praktyczny przycisk regulacji oporu umożliwia jego dopasowanie podczas ćwiczeń. Zwiększaj stale wydajność i tym samym efektywność treningu. Cichość urządzenia również uprzyjemni trening. Twoi sąsiedzi będą także zadowoleni!

Trening łączony dla podwójnej efektywności

Nasz Wonderbike łączy trening siłowy i wytrzymałościowy, jak żadne inne urządzenie. Aby poprawić efektywność treningów w krótkim czasie, możesz trenować swoją wytrzymałość pedałując i odpowiednio spalać kalorie, podczas ćwiczeń różnych grup mięśni górnych partii ciała na wyciągach linowych. To sprawia, że Wonderbike jest wyjątkowy wśród domowych urządzeń fitness!

Dynamiczny trenażer domowy dla wszystkich

Dzięki miękko wyściełanemu siodełku, które posiada 7-stopniową regulację, oraz wygodnemu wejściu, Wonderbike firmy HAMMER idealnie nadaje się do osób o różnym wzroście i w każdym wieku.

Dwa uchwyty zapewniają wygodną, bezpieczną dla kręgosłupa pozycję podczas treningu wytrzymałościowego. Ponadto obicie zapewnia pewny i stabilny chwyt - idealny do długotrwałego, wymagającego i bardzo skutecznego treningu.

Więcej motywacji dzięki komputerowi treningowemu Wonderbike firmy HAMMER

O kontrolę treningu zadba komputer treningowy Wonderbike firmy HAMMER. Pokaże Ci czas ćwiczeń, prędkość, pokonany dystans i spalone kalorie. Umożliwia kontrolę wydajności i większą efektywność z dnia na dzień.

Kompaktowy, lekki i składany

Trenażery do ćwiczeń wytrzymałościowych i siłowych bardzo często zajmują dużo miejsca. Ale nie Wonderbike firmy HAMMER! Dzięki kompaktowym wymiarom 115 x 50 x 144 cm (dł. x szer. x wys.) nie potrzebuje wiele przestrzeni. Po złożeniu Wonderbike zmieści się w kącie każdego pokoju.

Ze względu na niewielką masę i zintegrowane rolki transportowe jest również bardzo łatwy w przenoszeniu. Możesz więc szybko przesunąć go przed telewizor, cieszyć się ulubionym filmem i jednocześnie wykonać trening.

Reasumując

Połączenie treningu siłowego i wytrzymałościowego zapewnia optymalny trening, w którym zarówno zadbasz o zdrowe serce jak i wzmocnisz swoje ciało. Trening łączony gwarantuje jeszcze większe spalanie kalorii, niż w przypadku ćwiczenia na tradycyjnym sprzęcie do ćwiczeń. W ten sposób Wonderbike pomaga stracić zbędne kilogramy.

Niezwykłość Wonderbike‘a

Podwójna efektywność: trening wytrzymałościowy i siłowy w jednym urządzeniu

Prosty, bezpieczny dla stawów trening dla osób o różnym wzroście i w każdym wieku

Komfort przenoszenia zapewniają rolki transportowe i lekkość urządzenia

Niezużywający się magnetyczny układ hamulcowy z kołem zamachowym o wadze 4 kg zapewniającym wysoką dynamikę

Zintegrowane wyciągi linowe z 12-stopniową regulacją kąta nachylenia dla zapewnienia różnorodności ćwiczeń

Komputer treningowy z następującymi danymi: dystans, kalorie, prędkość i czas treningu

 

Dane techniczne:

 • Producent: Hammer
 • Kolor: zielony/czarny
 • Waga: 19 kg
 • Wymiary po rozłożeniu: 115 x 50 x 144 cm
 • Możliwość złożenia: tak
 • Wymiary po złożeniu: 61 x 50 x 142 cm
 • Jakościowe łożyska kulkowe gwarantują cichą i płynną pracę
 • Zintegrowane wyciągi linowe z 12-stopniową regulacją kata nachylenia dla zapewnienia różnorodności ćwiczeń
 • Rolki transportowe i lekkość dla komfortu przenoszenia
 • Siedzisko z 7-stopniową regulacją wysokości
 • Komputer z następującymi danymi: dystans, kalorie, czas treningu, prędkość
 • System napędowy: pasek rowkowany
 • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
 • Ustawienie oporu: manualne
 • Rozpiętość obciążenia: manualna skokowa
 • Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów
 • Waga koła zamachowego: 4 kg
 • Odstęp pomiędzy pedałami: 23 cm
 • Rodzaj wyświetlacza: LCD
 • Stale wyświetlana wartość: 1
 • Ilość użytkowników: 1
 • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: nie
 • Procentowy wskaźnik tętna dla górnej granicy tętna: nie
 • Programy treningowe kontrolowane pulsem: brak
 • Siodełko: żelowe
 • Zasilanie: baterie
 • Max. waga użytkownika: 100 kg

 

 

Pozostałe informacje:

 • Gwarancja 36 miesięcy

 • Dostawa gratis

 • Nr katalogowy 4856

 • Paragon lub faktura vat

 

Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje ?
Skontaktuj się z nami pod nr tel. 32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.